شرکت سیلیکاژل درخشان ، اولین و بررگترین تولیدکننده انواع سیلیکاژل در ایران

بلاگ

۲۶ آبان
رطوبت گیر ترانسفورماتور

رطوبت گیر ترانسفورماتور

یکی از عوامل تخریب روغن ترانسفورماتور که طول عمر آن را به شدت کاهش می دهد، رطوبت موجود در هوا می باشد. برای جلوگیری از ورود هوای مرطوب به داخل ترانسفورماتورهای غیر هرمتیک بر روی منبع انبساط یک محفظه رطوبت گیر نصب گردیده است.

۲۵ آبان
تولید سیلیکاژل نارنجی

تولید سیلیکاژل نارنجی

سیلیکاژل نارنجی برای محافظت از کالاها و مواد متفرقه است که به طور گسترده در ترانسفورماتورها و خشک کن های هوا استفاده می شود.

۲۴ آبان
کاربرد سیلیکاژل نارنجی

کاربرد سیلیکاژل نارنجی

سیلیکاژل نارنجی علاوه بر تشخیص رطوبت به عنوان یک جاذب مناسب برای آب ، الکل ، آمین ها و … در نظر گرفت. در برخی از موارد نیز از آن به عنوان کاتالیزگر استفاده می شود. تغییر رنگ به دست آمده در رنگ در اثر تشکیل کمپلکس می باشد که روش رنگ سنجی را برای تشخیص منجر می شود .

۱۶ آبان
مواد جذب کننده رطوبت هوای فشرده

مواد جذب کننده رطوبت هوای فشرده

اکتیوآلومینا- مواد جذب کننده رطوبت هوای فشرده -دارای ظرفیت جذب بسیار بالا میباشند. در ساخت مواد جاذب و در کاتالیستهابا سطح ویژه بالا,ساختمان متخلخل،به کارمیروند.

۱۲ آبان
دسیکاتور چیست؟

دسیکاتور چیست؟

دسیکاتور وسیله ایست (معمولا شیشه ای) درپوش دار و برای خشک نگه داشتن و یا خشک کردن مواد از آن استفاده می شود.

۱۰ آبان
خرید سیلیکاژل

خرید سیلیکاژل

با توجه به مصرف عمده ی سیلیکاژل در در حوزه های صنعتی، دارویی و خوراکی، شرکت سیلیکاژل درخشان فعال در حوزه ی فروش سیلیکاژل با قیمت مناسب و کیفیت تضمینی به صورت جزئی یا عمده  می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید سیلیکاژل می توانید با کارشناسان سیلیکاژل درخشان تماس حاصل فرمایید.

۲۹ مهر
ژل میکروسیلیس سیلیکاژل

ژل میکروسیلیس سیلیکاژل

سیلیکا ژل – ژل میکروسیلیس (ژل میکروسیلیکا)، سوپر پوزولان چند منظوره ترکیبی از مواد افزودنی می باشد که بر پایه تکنولوژی سیلیکافیوم تولید و دارای مواد فعال SiO2 می باشد و ویژه تولید بتن های با مقاومت بالا، نفوذ پذیری پایین ، کار پذیری بالا و مقاوم با دوام (Strong Durable Concrete) به کار برده می شود

۲۳ مهر
سولفات آلومینیم یا زاج سفید (آلوم)

سولفات آلومینیم یا زاج سفید (آلوم)

ترکیبات آلومینیوم از زمان های روم باستان برای تصفیه آب مورد استفاده قرار می گرفته است. سولفات آلومینیم یا آلوم متداول ترین نمک آلومینیوم مورد استفاده در تصفیه آب می باشد.

۲۱ مهر
کاربرد سیلیس فعال چیست

کاربرد سیلیس فعال چیست ؟

سیلیس فعال به عنوان یک کمک منعقد کننده تاثیر بالایی در انعقاد دارد. این ماده از سیلیکات سدیم تهیه شده و به وسیله مواد شیمیایی مختلفی از قبیل کلر، بی کربنات سدیم، اسید سولفوریک و دی اکسید کربن فعال می شود.